Амбулаторія сімейної медицини №1

- З 05.12.2011р. розпочала свою роботу амбулаторія сімейної медицини в житловому масиві Рясне-2 по вул. Величковського, 30А.

- Ініціаторами відкриття амбулаторії сімейної медицини стали Львівська міська рада, управління охорони здоров’я та адміністрація комунальної 3-ї МКЛ.

- В амбулаторії працюють 5 сімейних лікарів, які надають медичну допомогу населенню віком від 0 років і старше. До роботи в амбулаторії будуть залучені і лікарі-спеціалісти (невропатолог, кардіолог, ендокринолог та ін.). В складі амбулаторії: гардероб, реєстратура, маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень, кабінет ЕКГ-дослідження, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети сімейних лікарів, денний стаціонар на 2 ліжка тощо. Окрім основного лікування, пацієнт може пройти ЕКГ-дослідження та отримати фізіотерапевтичне лікування: УВЧ-терапію, електрофорез, ультразвукову терапію, тубус-кварц.

- Для амбулаторії сімейної медицини з ГУОЗ ЛОДА отримано «типовий набір медичного обладнання» для амбулаторії сімейної медицини на суму 100 956 грн. За позабюджетні кошти комунальної 3-ї МКЛ придбано медичне обладнання, меблі та технічний інвентар на суму 77 160 грн.

- З 02.04.2012р. в амбулаторії сімейної медицини в ж.м. Рясне-2 відкрито "Школу імунізації".

29.09.2016 на базі амбулаторії сімейної медицини №1 проводилась інформаційно-профілактична акція «Здорове місто» для мешканців мікрорайону Рясне.

Під час проведення акції на території, прилеглій до медичного закладу, було розгорнуто пункти для проведення анкетування з раннього виявлення туберкульозу, вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла, глюкози крові, визначення гостроти зору, ультразвукової діагностики молочних залоз, консультування населення з питань профілактики, діагностики захворювань та пропаганди ідеології здорового способу життя.

Мешканці мікрорайонів Рясне-1 та Рясне-2 отримали консультації: сімейного лікаря, кардіолога, ендокринолога, гінеколога мамолога. Проведено флюорографічне обстеження за допомогою пересувного флюорографа, ЕКГ-обстеження у 2-х машинах санітарного автотранспорту та тренінги з надання долікарської допомоги.

За підсумками проведення акції зареєстровано 1084 звернення, вперше виявлено патологію та скеровано на дообстеження 27 осіб із:

- підвищеним рівнем глюкози крові – 5 осіб

- підвищеним АТ – 13 осіб

- змінами у молочних залозах – 5 осіб

- патологією органів дихання – 4 особи.