Амбулаторія сімейної медицини №2

З 01.07.2013 в комунальній 3-й міській клінічній лікарні розпочала свою роботу амбулаторія сімейної медицини №2 за адресою вул. Рапопорта, 6.

Лікарі амбулаторії обслуговують 7305 осіб, які мешкають в будинках на вулицях: Рапопорта, Ак.Кучера, Шолом-Алейхема, Леонтовича, Городоцької (4-30, 21-65), Наливайка, Менцинського, Шопена, Лепкого, Гребінки, Щепкіна, Мурави, Огієнка. Населення 1МКЛ з прилеглих до амбулаторії вулиць: Клепарівська, Базарна, Броварна, Джерельна, Таманська, Котлярська, Данилишина за бажанням також можуть обслуговуватися в амбулаторії по вул. Рапопорта, 6.

В амбулаторії сімейної медицини №2 працюють 5 сімейних лікаря, які надають медичну допомогу населенню віком від 0 і старше.

В складі амбулаторії: реєстратура, маніпуляційний кабінет, кабінети лікарського прийому, санвузол для пацієнтів та медичного персоналу.

В будівлі, де розташована амбулаторія розміщується денний стаціонар на 40 ліжок. Тут пацієнти можуть отримати лікування за скеруванням сімейного лікаря, пройти ЕКГ – дослідження та реабілітаційне лікування у фізіотерапевтичному кабінеті.

Для відкриття амбулаторії сімейної медицини та створення належних умов праці медичним працівникам з міського бюджету виділено кошти в розмірі 91,680 тис.грн., залучено позабюджетних коштів для придбання меблів та медичного обладнання - 55 тис.грн.