ВП "3-я міська клінічна лікарня м. Львова" КНП "Львівське ТМО 3"

79016, м. Львів, вул. Є. Озаркевича, 2 Реєстратура тел. 259-31-02, 259-31-03

Поліклініка

Поліклініка для дорослих розташована за адресою вул. Є. Озаркевича, 2.

(КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ)

Потужність – 265 відвідувань у зміну.

Медичний персонал поліклініки надає кваліфіковану медичну допомогу мешканцям Галицького, Залізничного та Франківського району м. Львова.

Основним напрямком роботи є профілактика та рання діагностика захворювань системи кровообігу, ендокринних, онкологічних, інфекційних захворювань (ВІЛ/СНІДу) тощо. З цією метою щорічно з 2006р. за ініціативою УОЗ ЛМР проводяться профілактичні акції з профілактики та раннього виявлення цукрового діабету, артеріальної гіпертензії, раку шийки матки та грудної залози у жінок, онкопатології статевої сфери у чоловіків, онкопатології та вроджених вад розвитку у дітей, туберкульозу та хронічних обструктивних захворювань легень, ВІЛ-інфекції/СНІДу тощо. Такі акції дають можливість попередити розвиток захворювань, а при їх виявленні своєчасно призначити комплекс лікувально-профілактичних заходів які дозволять знизити частоту виникнення ускладнень і відповідно рівень інвалідності та смертності населення.

З метою проведення діагностичних обстежень у поліклініці працюють:

- клініко-діагностична лабораторія;

- рентгенологічне відділення;

- кабінет функціональної діагностики;

- кабінет УЗД.

В поліклініці розгорнуто денний стаціонар на 35 ліжок, що працюють у 2 зміни. З них 16 терапевтичних, 5 неврологічних, 5 гінекологічних, 5 педіатричних, 2 офтальмологічних, 2 хірургічних.

Окрім сімейних лікарів у поліклініці працюють лікарі хірурги, невропатологи, отолярингологи, офтальмологи, урологи, кардіолог, ревматолог, гастроентеролог, ендокринолог, інфекціоніст, фізіотерапевт, психотерапевт.

Працюють кабінети ЛФК та масажу, фізіотерапевтичне відділення, кабінет дуоденального зондування.

Медичні працівники разом із членами своїх родин щорічно приймають участь у сімейних змаганнях "Веселі старти".

Адміністрація лікарні та профспілковий комітет приділяють велику увагу оздоровленню медичних працівників залучаючи їх до спортивних та культурно-масових міроприємств, організовуючи туристичні поїздки по мальовничих куточках України.

ПРОФІЛАКТИКА ГІПЕРТОНІЇ

З 23.05.2016р. по 31.05.2016р. у всіх відділеннях лікарні проводилась акція з профілактики та раннього виявлення артеріальної гіпертензії. В результаті акції обстежено 11 964 особи. Вперше виявлено артеріальну гіпертензію у 278 пацієнтів. За результатами опитування осіб, у яких констатовано артеріальну гіпертензію постійно лікуються гіпотензивними препаратами 43,5 %, спорадично – 41,8%, не лікуються 6,8%. Всіх осіб з вперше виявленою артеріальною гіпертензією взято на диспансерне спостереження сімейними лікарями.

Також було проведено вимірювання тиску медичних працівників установи. Всього обстежено 525 осіб, з них у 99 ос. (18,8%) виявлено артеріальну гіпертензію, вперше – у 5 осіб.

Проведення моніторингу артеріального тиску дозволяє виявляти осіб з підвищеним АТ та запобігати розвитку гіпертонічної хвороби.

У поліклінічному відділенні на 4 поверсі обладнано санвузли для осіб з особливими потребами.