Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"

79016, м. Львів, вул. Є. Озаркевича, 2 Реєстратура тел. 235-22-64, 235-22-58

Філіал поліклінічне відділення

Філіал поліклініки відкрито у 2001р. з метою наближення медичної допомоги до населення мешканців житлового масиву Рясне. Він розташований за адресою вул. Шевченка, 313.

У філіалі працює клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічний кабінет, кабінет ЕКГ-дослідження.

Тут приймають лікарі-спеціалісти:

- хірург;

- кардіолог;

- невропатолог;

- отоларинголог;

- офтальмолог;

- уролог;

- акушер-гінеколог.

- З 05.12.2011р. розпочала свою роботу амбулаторія сімейної медицини в житловому масиві Рясне-2 по вул. Величковського, 30А.

- Ініціаторами відкриття амбулаторії сімейної медицини стали Львівська міська рада, управління охорони здоров’я та адміністрація комунальної 3-ї МКЛ.

- В амбулаторії працюють 5 сімейних лікарів, які надають медичну допомогу населенню віком від 0 років і старше. До роботи в амбулаторії будуть залучені і лікарі-спеціалісти (невропатолог, кардіолог, ендокринолог та ін.). В складі амбулаторії: гардероб, реєстратура, маніпуляційний кабінет, кабінет щеплень, кабінет ЕКГ-дослідження, фізіотерапевтичний кабінет, кабінети сімейних лікарів, денний стаціонар на 2 ліжка тощо. Окрім основного лікування, пацієнт може пройти ЕКГ-дослідження та отримати фізіотерапевтичне лікування: УВЧ-терапію, електрофорез, ультразвукову терапію, тубус-кварц.

- Для амбулаторії сімейної медицини з ГУОЗ ЛОДА отримано «типовий набір медичного обладнання» для амбулаторії сімейної медицини на суму 100 956 грн. За позабюджетні кошти комунальної 3-ї МКЛ придбано медичне обладнання, меблі та технічний інвентар на суму 77 160 грн.

- З 02.04.2012р. в амбулаторії сімейної медицини в ж.м. Рясне-2 відкрито "Школу імунізації".